top of page

Moje studio znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 65
19-300 
Ełk


Witajcie w moim studio fotograficznym! Jesteście ciekawi, co mogę dla Was zrobić? To proste - stworzę dla Was wyjątkowe i niepowtarzalne ujęcia, które zachwycą Was i Waszych bliskich.

 

Moje studio fotograficzne to miejsce pełne kreatywności i profesjonalizmu. Każda sesja to dla mnie wyzwanie, które podejmuję z wielką pasją i zaangażowaniem. W mojej pracy stawiam na indywidualne podejście do każdego klienta, zawsze staram się poznać Wasze oczekiwania i potrzeby, aby stworzyć dla Was idealne kadry.

 

Dlaczego warto wybrać moje studio fotograficzne? Po pierwsze, mam doświadczenie- znam się na swojej pracy i potrafią wydobyć to, co najlepsze z każdej sesji. Po drugie, stawiam na wysoką jakość - korzystam z najlepszego sprzętu oraz profesjonalnych laboratoriów fotograficznych, aby zapewnić Wam wyjątkowe zdjęcia, które będą trwałe i piękne przez wiele lat.

 

W moim studio fotograficznym oferuję wiele rodzajów sesji, od sesji rodzinnych po sesje biznesowe. Jestem otwarta na Wasze pomysły i sugestie, chętnie doradzę i pomogę :).

 

Poza tym, moje studio fotograficzne to nie tylko miejsce do robienia zdjęć - to przede wszystkim miejsce, gdzie poczujecie się swobodnie i komfortowo. Zawsze staram się stworzyć przyjazną i luźną atmosferę, abyście mogli poczuć się swobodnie przed obiektywem aparatu i zrelaksować się podczas sesji.

 

To również miejsce, które spełniło moje marzenia i na które pracowałam przez ostatnie lata.

Mam nadzieję, że właśnie tu się wkrótce spotkamy…

Zapraszam Was bardzo serdecznie.

5Q6A9635-Edit kopia.jpg
5Q6A9641-Edit kopia.jpg
979EF5C4-4EF6-4670-B89C-344645A2142C.JPG
5Q6A9630-Edit kopia.jpg
bottom of page